środa

46. Święta, święta i po świętach. New Year is coming!
Witam Was po dłuższej przerwie!

Niestety, od czasu opublikowania ostatniej recenzji mój laptop (razem z portfelem...) ucierpiał za sprawą uszkodzonej matrycy...  Z góry przepraszam za brak odzewu z mojej strony zarówno w zaglądaniu do Was jak i publikowaniu tutaj, jednak niesie to również pewne plusy - udowodniłam sobie, że przeżycie ponad dwóch tygodni z dala od komputera jest jak najbardziej możliwe! :D Nie wspominając o jego rozpraszającej roli przy nauce...


Ze względu na zaliczenia i wielkimi krokami nadchodzącą sesję, czyli codzienne wkuwanie materiału, które rozpoczęło się tydzień temu postanowiłam, że już teraz napiszę noworoczny post, gdyż nie mam pewności, że czas pozwoli mi napisać tu cokolwiek przed 31 grudnia...

Co do planów, mam w zanadrzu (a raczej rękopisie) przygotowane trzy recenzje, których ze względu na zaistniałe okoliczności nie mogłam opublikować wcześniej, dlatego przez następne kilkanaście dni możecie się spodziewać recenzji kolorowanki, już trzeciej na tym blogu książki Danki Braun czy drugi tom serii Crossfire. W pierwszych tygodniach stycznia opublikuję również podsumowanie roku.

Swoją drogą, dopiero teraz uświadomiłam sobie, że 26 grudnia blog obchodził swoje pierwsze urodziny! W zawiązku z tym pragnę Wam podziękować za Waszą obecność, wsparcie oraz motywację do dalszego prowadzenia strony.

 _____________________________________________________________

Mam nadzieje, że święta Bożego Narodzenia upłynęły Wam w spokoju, radości i rodzinnej atmosferze, a prezenty przyjęły również postać książkową!Na nadchodzący Nowy Rok pragnę Wam życzyć wytrwałości w dążeniu do określonych celów, trzymaniu postanowień, sukcesów, nowych książek i dłuższej doby, by godzenie obowiązków z przyjemnym, czyli czytaniem w końcu stało się możliwe!

3 komentarze:

 1. Oby Nowy Rok przyniósł nam wszystkim same dobre rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak - dokładnie - i dużo książek! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję;) Ksiażek nie czytałam, ale chętnie poczytam recenzje^^

  http://fashioneasiness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

© Welcome To The Bright Side, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena